NAVÍJEČ - VÝSTUPNÍ KONTROLOR (26.000 KČ)

Neaktivní nabídka

22000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Chceš dělat jen na jednu směnu? Máš elektro vzdělání a platnou vyhlášku? Kdybys měl ještě i jeřábnický a vazačský průkaz, tak Ti padneme k nohám! Pošli mi svůj životopis a pojď dělat k nám! Hledáme parťáka NAVÍJEČE - VÝSTUPNÍHO KONTROLORA (26.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Budeš vyrábět a navíjet drátové cívky
  • Budeš pracovat s ručním i strojovým nářadím
  • Vkládáš a zapojuješ vinutí
  • Pracuješ na jednu směnu!!

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání ideálně technického nebo elektro směru
  • Praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • Platná vyhláška 50/1978 výhodou
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Manuální zručnost, trpělivost a technickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Jedna směna
  • Pracovní doba 7,5h/denně
  • 25 dní volna
  • Závodní stravování
  • Příplatky a bonusy nad rámec zákoníku práce
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Vsetín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.