IMPLEMENTÁTOR ERP SYSTÉMU-OBLAST ÚČETNICTVÍ (45.000-85.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 85000 Kč

Máte povědomí o fungování ERP ve výrobní společnosti s důrazem na finanční modul? Komunikace v angličtině je pro Vás samozřejmostí? Chcete být důležitou součástí finančního týmu, na jejíž pozici budete prostředníkem mezi uživateli a dodavatelem ERP systému? Pak reagujte zasláním životopisu a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: IMPLEMENTÁTOR ERP SYSTÉMU-OBLAST ÚČETNICTVÍ (45.000-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Implementace finančních procesů v novém ERP
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem ERP a dodavatelem ERP
  • Úzká spolupráce s ostatními kolegy z finančního oddělení
  • Zpracování manažerských účetních výkazů

Co požadujeme?

  • Vzdělání ekonomického oboru
  • Znalost účetní problematiky
  • Zkušenosti s řízením projektů a implementací ERP systémů
  • Praxe v oboru podmínkou (účetní, controller, apod.)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení + roční bonusy
  • Zkrácenou flexibilní pracovní dobu + home office
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Notebook + telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Cafeterii
  • Multisport kartu
  • Možnost dalšího vzdělávání + kariérního posunu

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko