MANAŽER KVALITY V RODINNÉ FIRMĚ (60 - 80.000 KČ)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte zkušenost s řízením kvality ve výrobní společnosti? Domluvíte se bez problému anglicky se zákazníky? Láká Vás prostředí rodinného, ale přitom středně velkého a prestižního podniku? Zašlete mi svůj životopis a získejte šanci zúčastnit se výběrového řízení na pozici: MANAŽER KVALITY V RODINNÉ FIRMĚ (60 - 80.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Rodinná firma

Pracovní náplň

  • řízení oddělení kvality a jeho rozvoj
  • zajištění dokumentace kvality
  • vedení týmu kontrolorů
  • analýza vzniklých neshod a jejich řešení
  • přípravy plánů rozvoje kvality
  • reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost práce s MS Excel
  • ochotu zaučit se do procesů kvality společnosti
  • schopnost proaktivně a efektivně řešit problémy
  • smysl pro detail

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na sport a kulturu
  • zázemí silné rodinné společnosti
  • neformální a hlavně přátelskou atmosféru

  • lokalitu: Uherčice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.