RECRUITER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (30-55.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Chceš nastartovat svou kariéru v HR, ale nechceš jen chystat smlouvy? Nebojíš se zvednout telefon, máš tah na branku a orientuješ se na výsledek? Baví tě komunikovat s lidmi a máš na ně dobrý odhad? Výborně! Do svého HR týmu v největší české personální agentuře právě hledám nového parťáka/parťačku na pozici: RECRUITER V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE (30-55.000 Kč)

Pracovní náplň

  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů
  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace s klienty a zákaznický servis
  • vytváření pracovních pozic a inzerce
  • práce s interními i externími databázemi
  • prezentace na sociálních sítích
  • obchodní akvizice

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka – výhodou
  • dobrá znalost práce s PC
  • aktivní přístup a komunikativní schopnosti
  • tah na branku a orientaci na výsledek
  • řidičský průkaz sk. B výhodou

Co nabízíme?

  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • možnost práce z domova
  • až 25 dní dovolené a 5 Sick days
  • finanční bonusy při plnění plánů
  • čtvrtletní a roční bonusy
  • volné pátky při 100% plnění plánu
  • možnost vyhrát týden na horách pro dva a to 2x do roka
  • motivační soutěže
  • příspěvek na stravování
  • Benefit kartu a Multisport kartu
  • vzdělávací kurzy a školení
  • možnost karierního růstu

  • nástup IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha – Karlín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!