TECHNIK/STROJNÍK (NÁSTUP 32.000KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

Už tě nebaví stále procházet inzeráty a hledat ideální zaměstnání? Chceš práci, se kterou příjemně skloubíš i volný čas a přitom bude skvěle finančně ohodnocena? Nechceš být pouze "dělníkem" ale chceš i ty svými zkušenostmi se podílet na novelizaci výroby? Máme pro tebe skvělou pracovní nabídku, kde budeš mít i příležitost kariérního růstu! Stačí odeslat své zkušenosti a kontakt a my už se s vámi spojíme! Zkuste to!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Řízení technologických zařízení
  • Jednoduchá příprava chemických preparátů
  • Provádět výstupní kontrolu
  • Pracovat s řídícími systémy

Co požadujeme?

  • Ochotu pracovat na směny
  • Aktivní přístup k práci
  • Výuční list/maturitu
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Plat minimálně 28.000,-Kč
  • Příležitost kariérního růstu
  • Bonus za nástup
  • 5 týdnů dovolené
  • Nástup možný ihned, nebo dle domluvy
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dopravu
  • A další a další - povíme na pohovoru
  • Lokalita: Hošťka

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.