IT SUPORT AŽ 50.000 Kč

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš být IT správcem ve výrobní společnosti? Podpora uživatelů, správa aplikací, a hlavně znalost Windows server jsou tvojí doménou? Pak neváhej a napiš nám

Pracovní náplň

  • Správa počítačů, aplikací, uživatelských účtů + podpora uživatelů
  • Odpovědnost za zálohování, databáze, jednání s externími dodavateli
  • Odpovědnost za funkčnost systémů a veškeré komunikace (telefonní i datové)
  • Podpora zaměstnanců v rámci PC od nástupu až po výstup.
  • Konzultace, případné návrhy pro zlepšení

Co požadujeme?

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru informatiky
  • Znalost prostředí OS Windows
  • Prokazatelná praxe na obdobné pozici
  • AJ na komunikační úrovni, která bude využita každý den
  • Samostatnost, Analytické myšlení

Co nabízíme?

  • Zaměstnání ve stabilní a prosperující firmě
  • Flexibilní pracovní doba
  • Pracoviště blízko centra
  • Příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurz a školení
  • Místo práce Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.