KONSTRUKTÉR Praha-východ

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte krátce po škole a chcete se uplatnit jako konstruktér? Případně hledáte novou výzvu a příležitost pracovat nejen v rámci konstruování? Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Mezinárodní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: KONSTRUKTÉR Praha-východ

Pracovní náplň

  • konstrukční a projekční práce
  • zpracování technických návrhů zařízení a výrobků
  • tvorba návrhů technických podmínek
  • vypracování technických zpráv
  • zodpovědnost za technickou kvalitu navrhovaných řešení
  • spolupráce při plánování a kalkulaci výrobních nákladů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojního zaměření
  • zkušenosti s NX nebo Catií
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • týmovost, kreativitu, spolehlivost

Co nabízíme?

  • flexibilní pracovní dobu
  • čtvrtletní bonusy
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha-východ