LAUNCH MANAGER S AJ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Hledáte zajímavou práci v automotive? Ovládáte anglický jazyk na velmi dobré úrovni? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná mezinárodní výrobní společnost hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici: LAUNCH MANAGER S AJ

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za kompletní vedení projektů
  • plánování projektů, dohled nad náběhy nových dílů, sledování výběhů produktů a převody pod náhradní díly
  • spolupráce s klienty
  • kooperace s jednotlivými odděleními společnosti
  • reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojní/automotive/technologie
  • minimálně 2 roky praxe na obdobné opozici
  • AJ pokročilá znalost, NJ výhodou
  • komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • zajímavou a kreativní práci v nadnárodní společnosti s nejmodernějšími technologiemi
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • vzdělávací a jazykové programy

  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj