MONTÁŽNÍ DĚLNÍK – 1 SMĚNA (AŽ 39.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 39000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenosti s montováním dílů, s hydraulikou a pneumatikou? Chcete pracovat jen na 1 směnu? Výborně, pošlete mi aktuální životopis a já se ozvu zpět. Do výroby hledáme zručné MONTÁŽNÍ DĚLNÍKY!

Pracovní náplň

  • Montování, seřizování tlakových ventilů + provádění tlakových zkoušek a testů
  • Práce dle technické dokumentace
  • Používání VZV a jeřábů
  • Udržování pracovního místa

Co požadujeme?

  • Min SOU
  • Předchozí praxe s montováním dílů
  • Nutná praxe s prací dle technické dokumentace a zkušenosti s hydraulikou a pneumatikou
  • Manuální zručnost
  • Orientace v elektroschématech výhodou
  • Vyhláška 50 výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování, cafeterie, penzijko
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávání
  • Pravidelné bonusy a odměny
  • Výhodný tarif i pro známé
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.