PLÁNOVAČ VÝROBY S AJ

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi zkušený plánovač, máš organizační schopnosti a hledáš novou výzvu? Domluvíš se anglicky, s excelem si hravě poradíš, jsi komunikativní a pečlivý/á? Pošli mi svůj životopis a staň se součástí týmu plánovačů! Právě hledáme PLÁNOVAČE VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • Sestavení výrobního plánu s ohledem na výrobní kapacity
  • Optimalizace materiálového toku
  • Uvolnění zakázek do výroby, koordinace jejich zpracování
  • Spolupráce s kolegy napříč odděleními
  • Technická podpora výroby

Co požadujeme?

  • SŠ - technický obor
  • Praxe v oblasti plánování výroby, ideálně ve strojírenské firmě
  • Pokročilá znalost MS Office, hlavně excel
  • Pokročilá úroveň AJ
  • Znalost SAP nebo jiného ERP velkou výhodou!
  • Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Mzdové ohodnocení dle praxe
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu ve výši 2.000 Kč
  • Příspěvek na penzijko
  • Multisport karta
  • Program Cafeterie
  • Stravenky
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro až 4 čísla
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.