MANAŽER LOGISTIKY S AJ (65-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Umíte perfektně anglicky? Máte praxi s nastavováním logistických procesů ve výrobním závodě? Chcete být součástí rozjezdu nové výrobní haly? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Stabilní a zavedená společnost hledá novou posilu do svého týmu na pozici: MANAŽER LOGISTIKY S AJ (65-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytvoření logistických procesů v nové výrobní hale
  • Zodpovědnost za skladové a obalové hospodářství
  • Plánování výrobních zásob
  • Komunikace napříč společností, s dodavateli a zákazníky
  • Práce v systému SAP
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
  • Praxi ideálně jako manažer logistiky ve výrobní společnosti
  • Praxi v nastavování procesů v nové výrobě
  • Znalost systému SAP
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Prémie a roční bonusy
  • Příspěvek na penzijko, stravné, sport
  • Firemní akce
  • A mnohé další benefity

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Kadaňsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.