SPECIALISTA LOGISTIKY SENIOR

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte znalosti logistických procesů interní a externí logistiky v automobilovém průmyslu a alespoň 3 roky praxe v oblasti logistiky výrobní společnosti? Pak nám neváhejte zaslat svůj životopis! Přední výrobce a dodavatel plastových výrobků a systémů pro automobilový průmysl hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA LOGISTIKY SENIOR

Pracovní náplň

  • návrh logistických konceptů
  • příprava podkladů k cenovým nabídkám za oblast logistiky
  • koordinace náběhů výroby - příprava procesů, nastavení systému a plnění zákaznických požadavků
  • spolupráce na vývoji a implementaci obalů
  • spolupráce při vývojích layoutech – návrhy toků, velikosti zásob a ploch
  • spolupráce napříč společností
  • koordinace předsériové dodávky dílů k zákazníkovi
  • komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici 3 roky
  • znalost logistických procesů interní a externí logistiky, projektové řízení
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • rozvinuté technické uvažování
  • znalost základních ekonomických pojmů a tvorby kalkulace
  • uživatelská znalost MS Office, základní znalost SAP
  • řidičský průkaz sk. B, ochotu jezdit na služební cesty
  • dynamický přístup k práci, cílevědomost, profesionální vystupování

Co nabízíme?

  • zázemí a jistotu úspěšné a trvale se rozvíjející společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • nástup dle dohody
  • lokalita - Středočeský kraj