SPECIALISTA IT PROJEKTŮ (90-100.000 Kč)

Neaktivní nabídka

90000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zkušeným ajťákem, ale nebaví Vás jen samotná IT správa, ale chcete se v tomto oboru zaměřit na IT projekty? Máte schopnost řídit projekt, převzít zodpovědnost a dotáhnout věci do konce? Chcete získat příležitost zavádět a řídit digitalizaci procesů a další zajímavé projekty? Chcete mít skvělý pocit z toho, že posouváte věci kupředu? A angličtina je pro Vás samozřejmostí? Pošlete mi Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného uchazeče na pozici: SPECIALISTA IT PROJEKTŮ (90-100.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za IT projekty od A do Z
  • Zodpovědnost za správu IT systémů
  • Spolupráce na digitalizaci interních procesů a jejich kontinuálním rozvoji
  • Zpracování návrhu a následné zavádění digitalizace a automatizace procesů
  • Úzká spolupráce s dodavateli systémů a s interními uživateli systémů

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou zkušenost se správou IT systémů (CRM, ERP, Field Management System, atd.)
  • Znalost O365 produktů
  • Zkušenost s cloudovou platformou MS Azure
  • Znalost programování, databází a vývoje aplikací výhodou (MSSQL, Visual Basic, C# )
  • Dobré komunikační dovednosti a orientace na zákazníka
  • Angličtinu - pro komunikaci s kolegy po celém světě

Co nabízíme?

  • Flexibilní a kratší pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené + dny volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek za doporučení kolegy
  • Cafeterii
  • Možnost vzdělávání a kariérního rozvoje
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Mobilní telefon
  • Notebook

  • Možnost nástupu: IHNED nebo dle DOHODY

  • Místo výkonu práce: Praha