MISTR/OVÁ DO VÝROBY S AJ(až 50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Jste zkušeným velitelem týmu a dokážete zajistit včasnou výrobu zakázky? Jste strojař srdcem a ideálně i vzděláním a rád/a byste pracoval/a na 1 směnu? V tom případě chceme, abyste byl/a součástí našeho týmu! Pošlete nám životopis a pracujte v prosperující strojírenské společnosti jako: MISTR/OVÁ DO VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • Budete mít na starost partu operátorů výroby a montážníků, které povedete, budete je motivovat a rozvíjet
  • Budete dohlížet na dodržování BOZP, PO
  • Dohlédnete na realizaci výrobních zakázek dle stanovených plánů
  • Postaráte se o zlepšování a zkvalitňování výrobních postupů a procesů metodou štíhlé výroby a pořádku
  • Pravidelně budete reportovat výsledky vedení

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání ideálně strojírenského směru
  • Praxi v oboru aspoň 5 let
  • Komunikativní znalost AJ
  • Počítačovou zdatnost - MS Office, pošta
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost LEAN, 5S velkou výhodou
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Přirozenou autoritu

Co nabízíme?

  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Zkrácená pracovní doba 7,5h/denně
  • Pololetní odměny
  • 25 dní volna a 3 dny navíc
  • Čisté a moderní prostředí
  • Firemní kantýna a dotované stravování
  • Flexi passy na volnočasové aktivity
  • Jazykové kurzy
  • Firemní chatu na Šumavě
  • Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce Plzeň Slovany