MONTÁŽNÍ DĚLNÍK NA 1 SMĚNU (až 35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš zkušenost s HYDRAULIKOU? Rád bys práci jen na jednu směnu? Brněnská firma hledá pracanty do montážního.. dobře zaplatíme, a dáme spoustu jiných bonusu!! Pošli svůj životopis.. odpovím zpět.

Pracovní náplň

  • Montáž hydraulických dílů dle technické dokumentace
  • Částečně obsluha strojů a zařízení pro potřebnou montáž
  • Práce s různými hydraulickými nástroji
  • Jednoduchá zámečnická práce
  • 90% na dílně, občas ale opravdu málo montáže u zákazníka

Co požadujeme?

  • Min SOU tech. směru výhodou
  • Základní znalosti v oblasti strojírenské technologie a v hydraulice nutností
  • Praxe v dílenské montáži aspoň nejlépe 1 rok
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Výhodou znalost cizích jazyků
  • Dobrý fyzický stav

Co nabízíme?

  • Mzda dle Vašich dosavadních zkušeností až 35000 Kč
  • Práce přímo ve kmeni firmy
  • Celkem 28 dní volna
  • Příspěvek na stravování, penzijko
  • Zvýhodněné tarify mobilního operátora
  • Roční bonus (vyplácen v listopadu a v dubnu)
  • Zvýhodněné služby u ČSOB, Reiffeisen Bank, Škoda Auto,
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Čisté moderní pracovní prostředí
  • Nápojový automat + dostáváte žetony zdarma
  • Multisport karta
  • Bezúročné firemní půjčky
  • Místo výkonu práce: Brno Černovice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.