ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY AŽ 40.000 KČ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Vsetín

Je organizace a plánování tvým koníčkem? Výrobní proces znáš dokonale a nedělá Ti problém vytvořit přesný harmonogram? Umíš ke všemu ještě anglicky? Pak hledáme přesně Tebe! Pošli mi svůj životopis a staň se naším kolegou na pozici ZKUŠENÝ PLÁNOVAČ VÝROBY AŽ 40.000 KČ

Pracovní náplň

  • Tvorba harmonogramu výroby na denní a týdenní bázi
  • Spolupráce s výrobou a logistikou
  • Zajištění plynulého zásobování materiálem a optimalizace strojů
  • Dohled nad včasným vyhotovením zakázek
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ ideálně technického zaměření
  • Praxi na pozici plánovače ve výrobní společnosti podmínkou
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost práce na PC - MS Office
  • Analytické a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 30 000 Kč
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky nebo příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na dopravu
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Odměny 2x ročně
  • Příspěvek na penzijko
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Valašské Meziříčí