BEZ PRAXE (OD 25 000 KČ)

Neaktivní nabídka

od 25000 Kč

Ahoj! Nemáš ještě žádnou praxi, ale jsi ochotný se naučit nových dovednostem? Jsi ochotný chodit na 12hodinové směny v nepřetržitém provozu? Máš volno 29.11.? ANO? Tak mi honem pošli svůj Životopis!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Jednoduchá obsluha stroje
  • Základní práce na PC
  • Základní administrativa
  • Práce v sedě/stroje je na tobě co si vybereš :)

Co požadujeme?

  • U nás nic umět nemusíš, vše si tě naučíme :)
  • Ochota chodit na 12 hodinové směny v nepřetržitém provozu formou krátký a dlouhý týden
  • Pečlivost, ochota se učit

Co nabízíme?

  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • Bonusy
  • Firemní autobus z Brna - města
  • Místo výkonu práce: Brno - Kuřim

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.