PRACOVNÍK SVÁŘEČSKÉHO DOHLEDU (42-46.000 Kč)

Neaktivní nabídka

42000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká Lípa

Jste kapacita v oblasti svařování? Orientujete se v technické dokumentaci a normách? Chcete pracovat pro společnost, která si váží svých zaměstnanců? V tom případě neváhejte a pošlete životopis! Stabilní firma, hledá spolehlivého člena týmu na pozici: PRACOVNÍK SVÁŘEČSKÉHO DOHLEDU (42-46.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Dohled nad svařováním ve výrobě
  • Podílení se na vytváření postupů, svářecích plánů
  • Účast ve zkušební komisi při zkouškách
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Komunikace s výrobou

Co požadujeme?

  • SŠ technického zaměření
  • Certifikát svářecího specialisty (IWS/EWS)
  • Znalost orientace v technické dokumentaci
  • Technické myšlení
  • Aktivní přístup k práci

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Mobilní telefon
  • Stabilní zázemí
  • Přátelský kolektiv
  • Super firemní akce

  • Místo výkonu práce: Liberecko
  • Nástup možný: IHNED