VEDOUCÍ TÝMU ÚDRŽBÁŘŮ

Neaktivní nabídka

38000 - 39500 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáme šikovného údržbáře, který se nebojí vést svůj tým a starat se o něj. Pokud máš zkušenosti s údržbou a s vedením lidí, nebo se na to cítíš, tak nám pošli životopis a rádi tě uvidíme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vedeš tým údržbářů
  • Provádíš běžnou údržbu, odstiňuješ závady
  • Kontroluješ dodržování předpisů BOZP a dalších
  • Zajišťuješ fasování pracovních ochranných pomůcek pro svůj tým
  • Zadáváš informace do firemního ERP

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci a údržbě strojů
  • Schopnost vést lidi, nekonfliktní osobnost
  • Nebát se práce na PC
  • Základní znalost angličtiny výhodou

Co nabízíme?

  • Čtvrtletní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Dotované obědy
  • Kariérní růst
  • Osobní hodnocení, příplatky a možnost přesčasů
  • Věrnostní bonusy
  • Odměnu za doporučení kolegy
  • Zajímavé pracovní prostředí
  • Firemní kultura a stabilní zaměstnání až do důchodu
  • Místo výkonu práce Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.