SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ (33.000 Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

33000 - 56000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Hledáte stabilní zaměstnání se spoustou finančních bonusů a díky tomu mít super výdělek? Máte zkušenosti na pozici seřizovače a chcete pracovat v unikátním, i když náročnějším provoze? Nevadí Vám směnný provoz? Máme práci přímo pro Vás! Zašlete nám svůj životopis a pojďte pracovat jako: SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ (33.000 Kč + bonusy)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika vad řídicích systémů na robotickém pracovišti
  • Dohled nad bezpečným provozem výrobního zařízení
  • Pravidelná kontrola a údržba zařízení
  • Odstraňování zjištěných závad

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Zkušenosti na pozici seřizovače (alespoň částečné)
  • Znalost diagnostiky elektronických systémů
  • Práci na směny

Co nabízíme?

  • 13.,14. plat
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Týden dovolené navíc
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na dopravu
  • Výhodný mobilní tarif
  • Letní tábor pro děti
  • Příspěvek na relax
  • Příspěvek na umístění dítěte v nestátním předškolním zařízení
  • Firemní akce pro zaměstnance a dodavatelské slevy
  • Odměny za darování krve
  • A spoustu dalších benefitů!

    Lokalita: Okres Nymburk