NÁSTROJAŘ S PRAXÍ (okolo 30.000 Kč + BONUSY)

Neaktivní nabídka

28000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte zkušenosti na pozici NÁSTROJAŘ? Hledáte stabilní práci na Vysočině v příjemném kolektivu s nadstandardním finančním ohodnocením? Pak hledáme právě Vás! Tradiční výrobce plastů hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: NÁSTROJAŘ S PRAXÍ (okolo 30.000 Kč + BONUSY)

Pracovní náplň

  • opravy a údržba vstřikovacích forem a nástrojů
  • řešení akutních problémů ve výrobě
  • obsluha NC obráběcích strojů, brusek a fréz
  • spolupráce s výrobním oddělením
  • tvorba a vedení servisních záznamů

Co požadujeme?

  • praxi na pozici nástrojař
  • praxe v oboru výroby plastů výhodou
  • zručnost a spolehlivost
  • ochotu pracovat na 2 směny (ranní a odpolední)
  • schopnost práce v týmu

Co nabízíme?

  • zajímavou a odpovědnou práci v přátelském kolektivu
  • nadprůměrné platové ohodnocení
  • 13. a 14. mzdu, dovolenou navíc
  • náborový příspěvěk 40 000 Kč
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • zázemí tradiční a zavedené české společnosti

  • místo výkonu práce: Vysočina