ŠANCE PRO ABSOLVENTY TECHNICKÝCH OBORŮ

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte technické vzdělání? Chcete pracovat pro mezinárodní firmu a podílet se na jejím úspěchu? Pak je tato nabídka přesně pro Vás! Firma na Plzeňsku hledá novou posilu na pozici: PROJEKTANT

Pracovní náplň

  • zpracování technické dokumentace pro trolejbusy, bateriová vozidla i vodíkové autobusy (výrobní elektro dokumentace, elektrická schémata a kusovníky, zkušební a homologační předpisy)
  • zpracování strojní dokumentace pro dodavatele karoserií
  • přebírání externí dokumentace od subdodavatelů a její transformace na návody na zkoušení, obsluhu a údržbu
  • činnosti na návrhu a umístění uzlů a komponent elektrovýzbroje kolových vozidel na konstrukční a projekční úrovni
  • interní spolupráce s odděleními Zkušebna, Nákup, Technologie, Výroba a Kvalita
  • spolupráce při definování vhodných typů v subdodávek (součást projektování nových vozidel)
  • zpracování technické části obchodních nabídek

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalosti v oblasti elektro nebo konstrukce
  • znalsot konstrukčních programů
  • zájem o oblast vozidel
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • přesnost a smysl pro detail
  • zájem o inovace, chuť na sobě pracovat a dále se vzdělávat

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • závodní stravování
  • příspěvky na jazykové kurzy
  • očkování
  • vstupenky na nejrůznější akce
  • příspěvky na penzijní či životní pojištění

  • lokalita: Plzeňsko