TECHNIK ELEKTRO-1 SMĚNA (35-40.000 Kč + BONUSY)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte novou práci a nechcete žádnou pásovou výrobu? Máte vzdělání v oboru elektro a znalost Ohmova zákonu je pro Vás samozřejmostí? Potřebujete skloubit svůj volný čas a pracovní dobu? Chcete pracovat v neformálním prostředí, kde si potykáte i s ředitelem? Pošlete mi Váš životopis! Moderní společnost hledá šikovné uchazeče/uchazečky na pozici: TECHNIK ELEKTRO-1 SMĚNA (35-40.000 Kč + BONUSY)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Testování a montáž elektrických zařízení
  • Zaznamenávání získaných dat do evidence
  • Práce v jednosměnném provozu
  • Komunikace s kolegy
  • Zodpovědnost a samostatnost

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č.50)
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Schopnost číst z technické dokumentace
  • Chuť pracovat a učit se novým věcem

Co nabízíme?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30.000,-
  • Flexibilní pracovní dobu - naplánujte si práci podle toho, jak Vám vyhovuje
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno