VÝROBNÍ TECHNOLOG (35-48.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte strojírenské vzdělání, technické myšlení a vyznáte se v technické výkresové dokumentaci? Jste týmovým hráčem/hráčkou a vládnete angličtinou alespoň v písemné podobě? Pak jste náš člověk! Mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG (35-48.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Práce u významné společnosti

Pracovní náplň

  • aktualizace stávajících technologických postupů
  • vytváření nových technologických postupů
  • práce s výrobní dokumentací
  • provádění zkoušek výrobků a nástrojů

Co požadujeme?

  • vzdělání technického / strojírenského směru
  • angličtina - znalost alespoň písmem
  • znalost technických výkresů a orientace v dokumentaci
  • týmový duch

Co nabízíme?

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • měsíční a roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy

  • místo výkonu práce: okolí České Třebové