ZÁSTUPCE SMĚNY VE VÝROBĚ NEBO NA ODD. KVALITY (35-40.000Kč)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte zkušenosti s vedením lidí z výroby nebo z oddělení kvality? Nevadí Vám práce na 3 směny? Rád/a byste se posunul/a v kariéře o trochu výše? Výborně, tak to hledáme zrovna Vás! Pošlete mi aktuální životopis a já se ozvu zpět. Hledáme: ZÁSTUPCE SMĚNY VE VÝROBĚ NEBO NA ODD. KVALITY (35-40.000Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za organizaci práce na směně
  • kontrola činností směny a zodpovědnost za výsledky daného dne
  • podpora nových kolegů a kolegyň při jejich zapracování
  • motivace a podpora týmu včetně poskytování průběžné zpětné vazby
  • příprava podkladů pro docházku

Co požadujeme?

  • min SOU nebo SŠ vzdělání
  • praxi ve výrobě nebo na odd. kvality na obdobné pozici
  • ochotu pracovat ve 3 směnném provozu
  • zkušenosti s vedením lidí
  • uživatelskou práci na PC

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné bonusy, navyšování platu
  • náborový příspěvek
  • různé příspěvky – penzijko, životko, stravování
  • svozový autobus
  • profesní a kariérní růst zaručen
  • čisté a moderní prostředí
  • zajištěno vzdělávání
  • systém benefitů
  • místo výkonu práce: Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.