INOVÁTOR CHYTRÝCH TECHNOLOGIÍ (42-62.000 KČ)

Neaktivní nabídka

42000 - 62000 Kč

Baví Vás SMART technologie? Nebojíte se komunikovat anglicky? Hledáte stabilní zaměstnání? Mezinárodní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: INOVÁTOR CHYTRÝCH TECHNOLOGIÍ (42-62.000 KČ) POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zavádění chytrých technologií do produktů
  • Podílení se na konstrukčních změnách v elektronice
  • Testování elektroniky
  • Podpora pro hledání nových SMART dodavatelů
  • Vytváření návrhů technických řešení

Co požadujeme?

  • VŠ technického zaměření
  • Vyhlášku 50 §6
  • Komunikativní AJ
  • Praxe na obdobné pozici výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost home office
  • Penzijko
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy/prémie
  • Sick days
  • Možnost vzdělávání

  • Datum nástupu: IHNED
  • Místo výkonu práce: Olomouc