C#/.NET Developer (Azure)

Neaktivní nabídka

48000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chtěl/a bys pracovat na zajímavých projektech? Máš zájem dělat na aplikacích, které mají smysl a najdou uplatnění v průmyslu 4.0? Už tě nebaví psát stupidní CRUD aplikace, ale lákají tě složitější výzvy v oblasti vývoje? Hledáme lidi, kteří svému oboru skutečně rozumí a které vývoj SW baví. Je jedno, zda jsi „hotový inženýr“ nebo jsi na začátku své kariéry. Dělej to, co těbaví a co umíš dobře! Získej stabilní práci, staň se součástí skvělého týmu a pracuj bez stresu ve firmě, která klade důraz na to, aby ses cítil dobře a měl skutečný volný čas na rodinu, přátele i své koníčky.

Pracovní náplň

  • vývoj SW produktů pro velké námořní lodě nebo řízení bezpečnosti na ropných plošinách
  • zpracováním dat z průmyslových provozů
  • práce v menších týmech (2-5 lidí)
  • při vývoji se řídíme agilními přístupy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti s vývojem v C#, .NET Core
  • znalost principů objektově orientovaného programování (SOLID, Design patterns)
  • zkušenosti s kontejnery (Docker) výhodou
  • ochota učit se novým technologiím
  • schopnost pracovat a komunikovat v týmu i samostatné práce
  • velmi dobrá znalost anglického jazyka (minimálně úroveň B2)

Co nabízíme?

  • Roční finanční bonus
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domu (Home Office)
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje (rozvoj v rámci poboček po celém světě)
  • Kancelář v centru Ostravy (vlak, autobus, tramvaj v blízkosti)
  • Firemní parkoviště pro zaměstnance dojíždějící mimo Ostravu
  • Jazykové kurzy – skupinové i individuální
  • Notebook a mobilní telefon
  • Pracovní volna při mimořádných událostech (svatba, narození dítěte, pohřeb, dárcovství, stěhování)
  • Cafeteria systém benefitů (sport, zdraví, kultura)
  • Firemní akce (Vánoční večírek, Family day, Career days, teambuildingy a další)
  • Zvýhodněné volání i pro soukromé účely
  • Active Pass Card – sportovní a odpočinkové aktivity
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Slevy u našich partnerů (nákup automobilů, vlaková doprava, zájezdy atd.)

  • místo výkonu práce: Ostrava