MACHR NA STROJNÍ OPRAVY R/N 35000 Kč

Neaktivní nabídka

30000 - 38001 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jsi borec, co zná stroje a výrobní mašiny? Když se polámou, přijdeš na jádro pudla a dokážeš to rozchodit? Pak tě potřebujeme zručný šohaju!Pokud ti nevadí 12tky, špinavé montérky a prostě práce pak mi pošli životopis a máme tu pro tebe flek.

Pracovní náplň

  • Preventivní a operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
  • Občasné svařování a řízení VZV
  • Včasné řešení mechanických závad + výběr vhodných náhradních dílů
  • Odborná pomoc při instalaci nových strojů

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ technického směru výhodou
  • Praxe na pozici v údržbě
  • Svářečský průkaz - ohromnou výhodou
  • VZV průkaz - propadlý obnovíme
  • Základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků
  • Ochotu práce ve 12hodinových směnách
  • Šikovné ruce, technickou hlavu a chuť do práce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat 30 000 Kč JUNIOR - 35 000 Kč MACHR
  • Pravidelné navyšování platu
  • Docházkový bonus
  • Osobní ohodnocení
  • Prémie a kvartální bonus
  • Směnné příplatky
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
  • Možnost odborného zaučení a profesního růstu
  • Dárkové balíčky a firemní akce
  • Stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.