ZÁMEČNICKÝ GURU - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY

Neaktivní nabídka

30000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Vyznáš se v nářadí a nedělá ti problém jej správně používat? Nelekneš se zapnuté brusky a dokázal jsi poskládat třeba komodu z IKEA? Potřebuješ práci a montování dílů podle dokumentace zvládneš levou zadní? Pak na nic nečekej, pošli mi životopis a začni skládat komplety u nás

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Jedná se o montáž na vagónech
  • Od podlahy po strop poskládáš komponenty na své místo - musíš je samo sebou i kvalitně připevnit
  • Zapravíš nedokonalosti
  • Šroubuješ, vrtáš, řežeš, lepíš, tmelíš, brousíš atd.
  • Pracuješ s kovem, dřevem i laminátem
  • Nakonec usadíš a přimontuješ dveře, aby tam nefučelo a hotovo
  • Neseš zodpovědnost za to, že to bude fakt dobře udělané

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ - technického oboru nejlépe
  • Čtení a práce podle technické a výkresové dokumentace
  • Praxe jako zámečník - velkou výhodou
  • Ochota práce na 2 směny ráno/odpoledne
  • Ochota učit se a zdokonalovat
  • Schopnost samostatné práce i týmového hráče
  • Manuální zručnost a samostatnost

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu 30 000 Kč
  • Smlouvu na neurčito
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sickdays
  • Stabilizační příspěvek až 5.000 Kč/měsíčně
  • Příspěvek na penzijko (1.300 Kč/měsíčně)
  • Výuka cizích jazyků
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Benefitní karta (4.800 Kč/rok) + multisport karta
  • Lístky na hokej, sportovní a společenské akce
  • Firemní školka
  • Místo výkonu: Okr. Plzeň

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.