SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU § 6 (45-80.000Kč+AUTO)

Neaktivní nabídka

45000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Máte technické vzdělání a platnou vyhlášku 50 § 6 a orientujete se v IT problematice? Chcete pracovat s high-tech stroji FUJI? Nevadí Vám trávit na cestách po ČR 70% pracovního týdne, ale víkendy chcete mít volné? Pak hledáme právě Vás! Do české společnosti hledáme posilu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK S VYHLÁŠKOU § 6 (45-80.000Kč+AUTO)

Pracovní náplň

  • instalace strojů u zákazníka a následné školení
  • technický support
  • plánované servisy
  • práce se stroji a zařízeními značky FUJI
  • cca 3-4 dny z týdne budete na výjezdech po celé ČR, dle vzdálenosti se buď vracíte/nevracíte domů (jinak home office / práce v kanclu)

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání - technický obor
  • vyhlášku 50 § 6 (nyní osvědčení odborné způsobilosti dle zákona 250/2021 Sb.)
  • komunikativní znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • nadšení pro high-tech vybavení
  • ŘP sk. B
  • znalosti v oblasti IT

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní české společnosti
  • automobil i pro soukromé účely
  • mobil
  • noťas
  • příplatky za výjezdy + diety (servisní technici se cca po 2 letech práce pohybují okolo 90 000 Kč!)
  • multisportka
  • stravenky

    Místo výkonu práce: ČR