VEDOUCÍ LOGISTIKY S AJ/NJ

mzdové ohodnocení

Rokycany

Máš již praxi na vedoucí pozici v logistice? Ovládáš Anglický, nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni? Dokážeš unést břemeno celé logistiky na svých bedrech? ANO? Pak potřebujeme právě tebe! Pošli nám svůj Životopis!!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Koordinace a vylepšení postupů
  • Práce s ERP systémem
  • Ochota spolupracovat s rozjížděním nových projektů a postupů
  • Práce s technickou dokumentací

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou
  • Praxe v logistice
  • Anglický/Německý jazyk - komunikativní úrověň
  • Znalost MS OFFICE
  • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy/Prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijko
  • Firemní večírky
  • Místo výkonu práce: Rokycany

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.