MACHR V LOGISTICE S AJ (65-75.000 Kč)

Neaktivní nabídka

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Poohlížíte se po novém zaměstnání v oblasti logistiky? Chcete být u zrodu ve výstavbě nové výrobní haly? Chcete mít možnost předvést, co umíte a rozjet chod celého závodu? Tak mi zašlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici MACHR V LOGISTICE S AJ (65-75.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zavádění a zlepšování logistických procesů
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Zodpovědnost za zásoby, skladové a obalové hospodářství
  • Tvorba výrobního plánu
  • Reporting

Co požadujeme?

  • Zkušenosti na obdobné pozici z výrobní společnosti
  • Komunikativní angličtinu
  • Zkušenost s nastavováním procesů v nové výrobě
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Znalost SAP

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené + další dny navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonusy
  • Vánoční bonusy
  • Cafeteria
  • a mnoho dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: 15 km od Žatce