PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máš technické zaměření a umíš perfektně anglicky? Máš cit pro obchodní jednání a rád/a komunikuješ s výrobou? No super, v tom případě hledám přímo Tebe na pozici: PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR/KA (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za přidělený projekt (samostatná práce)
  • Komunikace s odděleními napříč firmou
  • Komunikace s klientem v cizím jazyce
  • Prezentace výrobků klientovi
  • Vedení obchodních jednání
  • Reprezentace firmy

Co požadujeme?

  • Zkušenosti ve strojírenství nebo VŠ technického směru
  • Orientaci ve výrobní dokumentaci - NUTNÉ!
  • Anglický jazyk - slovem i písmem - NUTNÉ!
  • Znalost výrobních strojů - výhodou
  • ŘP sk. B
  • Znalost výrobních postupů - výhodou
  • Asertivitu, flexibilitu a komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzíjko nebo životko :)
  • Firemní akce
  • Pravidelné prémie a bonusy
  • Možnost kariérně vyrůst

  • Místo výkonu práce: Pardubicko