INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU (40-48.000 KČ)

Neaktivní nabídka

40000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Máte již nějaké zkušenosti z automotive z oddělení kvality a kontroly jakosti? Umíte se mrknutím oka domluvit anglicky? Chcete pracovat pro firmu, kde se budete moci realizovat a také Vás za práci náležitě ocení? Ano? Tak mi pošlete svůj životopis, ozvu se zpět! Stabilní společnost hledá novou tvář na pozici: INŽENÝR KVALITY S ANGLIČTINOU (40-48.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Možnost home-office

Pracovní náplň

  • Plánování a realizace projektů
  • Zpracování a správa dokumentace pro projekty
  • Odpovědnost za kvalitu
  • Neustálé zlepšování
  • Prevence rizik a řešení reklamací
  • Účast na auditech
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Německý jazyk výhodou
  • Znalost práce s PC
  • Znalost procesních nástrojů a ISO norem
  • Komunikativnost, pečlivost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Homeoffice
  • Pružnou pracovní dobu
  • Bonusy a odměny
  • Příspěvek na stravování a penzijní pojištění
  • Cafeterie
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Kurzy a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Břeclav