TECHNOLOG V AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

35000 - 50000 Kč

Máte dokončené vzdělání technického směru? Znáte výrobní procesy a standardy, komunikujete v anglickém jazyce a máte perfektní orientaci v technické dokumentaci? Zajímají Vás moderní technologie a chcete být součástí nadnárodní společnosti působící v automobilovém průmyslu? Zašlete nám Váš životopis. Perspektivní mezinárodní společnost působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad TECHNOLOGA V AUTOMOTIVE.

Pracovní náplň

  • Odhalení potřeb výrobního zařízení
  • Organizace změn v sériové výrobě
  • Sledování dat získaných testováním výrobku
  • Tvorba technologické dokumentace
  • Vedení analýz a tvorba nápravných opatření
  • Zlepšování procesů a participace na změnových řízeních

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Výbornou orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost standardů a výrobních postupů

Co nabízíme?

  • Motivující prémie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Příspěvek na rekreaci
  • Roční a úkolové bonusy

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji