PLÁNOVAČ VÝROBY

mzdové ohodnocení

Teplice

Máte zkušenost s plánováním výroby, analytické myšlení, komunikujete německy nebo anglicky? Tak to hledáme právě Vás! Významná nadnárodní společnost právě hledá kolegu do svého týmu na pozici: PLÁNOVAČ VÝROBY! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • plánování výroby
  • tvoření výrobních plánů
  • vyhodnocování plnění výrobních plánů
  • příjem a zpracování objednávek
  • reporting hotových plánů
  • objednávání materiálu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • praxi v na obdobné pozici (výhodou)
  • německý/anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost MS Excel
  • analytické myšlení, flexibilitu, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • motivující finanční ohodnocení
  • unišeky, stravenky
  • příspěvek na dopravu
  • moderní pracovní prostředí
  • zázemí stabilní a prosperující společnost

  • lokalitu: Teplice