PURCHASE SPECIALIST (30-45.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete změnit Vaše dosavadní zaměstnání, ale pořád jste nenašli to správné? Máme pro Vás nabídku od spolehlivé a dlouhodobě uznávané výrobní společnosti na pozici PURCHASE SPECIALIST (30-45.000 Kč). Pošlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • budete objednávat materiál do výrobního procesu
  • komunikovat převážně se zahraničními dodavateli
  • průběžně zajišťovat zásobování výroby
  • budete zodpovědný za řízení materiálového toku
  • hodnocení dodavatelů
  • změnová řízení výrobního materiálu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání technického či ekonomického směru
  • zkušenosti s nákupem ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (minimálně středně pokročilý)
  • znalosti v MS Excel
  • schopnost pracovat pod tlakem, analytické myšlení, a
    ochotu vzdělávat se

Co nabízíme?

  • možnost home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené, aby si zaměstnanci mohli dostatečně odpočinout
  • měsíční benefity (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty, do divadla, fitness)
  • bezplatné parkování, autobusová zastávka přímo vedle Vaší práce.

  • Lokalitu: Pardubice