C# PROGRAMÁTOR - ABSOLVENT (29-33.000 Kč)

Neaktivní nabídka

29000 - 33000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Hledáte první práci po škole a nechce se Vám dojíždět do Brna? Máte vystudovaný obor v IT či elektrotechnice? Máte základy angličtiny? Pokud ano, pošlete nám svůj životopis! Pro našeho významného klienta hledáme novou posilu na pozici: C# PROGRAMÁTOR - ABSOLVENT (29-33.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Úprava systémů, aplikací a služeb a jejich testování
  • Vytváření nástrojů pro práci na SW
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru IT, elektro
  • Znalost programování v jazyce C# (alespoň ze školy)
  • Zkušenost s databázemi výhodou
  • Základy AJ
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Nástup možný k 1.1.2023
  • Místo výkonu práce: okres Blansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.