GYNEKOLOG (80-120.000 Kč)

Neaktivní nabídka

80000 - 120000 Kč

Máte dokončené VŠ vzdělání? Máte specializaci v daném oboru? Hledáte nové pracovní prostředí? Pokud si říkáte ano, dejte nám o sobě vědět! Pro našeho významného klienta hledáme posilu na pozici: GYNEKOLOG (80-120.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Ambulantní péče v oblasti gynekologie a porodnictví
  • Administrativa

Co požadujeme?

  • Dokončené VŠ vzdělání
  • Specializovanou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v oboru gynekologie a porodnictví
  • Spolehlivost, pečlivost, vstřícnost

Co nabízíme?

  • 27 dní placeného volna
  • Bonusy/prémie
  • Zkrácená pracovní doba 35 hod./týden
  • Práce od PO - PÁ
  • Stravenky, penzijko, multisportka
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na další vzdělávání
  • Firemní lázeňská rekreace

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Praha