ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V HR S ANGLIČTINOU (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Oblast HR Vás vždy lákala a chcete se v tomto oboru rozvíjet? Máte alespoň krátkou praxi v personalistice a angličtina pro Vás není překážkou? Pošlete mi Váš životopis! Hledá se: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V HR S ANGLIČTINOU (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vedení agendy agenturních zaměstnanců
  • Zajištění vstupních školení, lék.prohlídek, aj.
  • Zpracování dodavatelských faktur
  • Administrativa, nákup kanc.potřeb

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ
  • Alespoň krátkou praxi v HR
  • Komunikativní angličtinu
  • Cílevědomost, pečlivost, spolehlivost
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na dopravu
  • Vánoční bonus
  • Cafeterii
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
    ... a mnoho dalších BENEFITŮ!

  • Místo výkonu práce: Most