ABSOLVENT VŠ -OBOR LOGISTIKA (od 40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Nymburk

Máš ukončené VŠ vzdělání v oboru logistiky? Hledáš v tomto oboru pracovní uplatnění? Chceš mít super šéfa, který tě maximálně podpoří, ale chce po tobě na oplátku samostatnost, schopnost získat si potřebné informace sám a především parádní komunikaci v angličtině nebo němčině? Budeš se společně se svým šéfem účastnit porad logistiky, takže budeš mít o všem v logistice přehled. Pošli mi životopis! A staň se SPECIALISTOU LOGISTIKY!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Plnění pokynů od nadřízeného (logistického manažera)
  • Příprava a realizace prezentací
  • Řízení CI logistiky – reporting , návrhy řešení, optimalizace procesů, podpora přípravy rozpočtů
  • Řízení inovačních projektů
  • Strategický management (návštěva konferencí, ostatních závodů)

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v logistickém oboru
  • Znalost logistických procesů/projektů, např. z praxe ze školy
  • ŘP sk B
  • Anglický nebo Německý jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek za nekouření
  • Příspěvek na masáže
  • Zvýhodněný firemní tarif

  • Místo výkonu práce: okres Nymburk