TECHNIK SLABOPROUD (33-36.000 Kč + BONUSY)

Neaktivní nabídka

33000 - 36000 Kč

Máte vzdělání v oboru elektro? Máte angličtinu aspoň na mírně pokročilé úrovni? Chcete pracovat jen na jednu směnu? Pokud ANO, pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis!! Stabilní a mezinárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pracovní pozici: TECHNIK SLABOPROUD-1 SMĚNA (33-36.000 Kč + BONUSY)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Testování a montáž elektrických zařízení
  • Zaznamenávání získaných dat do evidence
  • Komunikace s kolegy
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Práce v jednosměnném provozu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektro
  • Vyhlášku 50 §5
  • Anglický jazyk B1
  • Čtení technické dokumentace

Co nabízíme?

  • až 30 dní volna
  • Flexibilní pracovní dobu na 1 směnu
  • Příspěvky na sport
  • Posilovna a odpočinková zóna v rámci společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí

  • Nástup možný: IHNED
  • Místo výkonu práce: Brno