VEDOUCÍ ODDĚLENÍ IT (60-70.000 Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte vedoucí pozici v IT, ve výrobní společnosti? Baví vás vést projekty a inovace v IT? Anglicky komunikujete denně? Pošlete mi váš aktualizovaný životopis v české i anglické verzi!!!

Pracovní náplň

  • Koordinace a vedení IT projektů
  • Inovace a vývoj v IT
  • Správa a podpora ERP systémů
  • Správa serverů
  • Síťové technologie
  • Relační databáze
  • Kamerové systémy
  • Reporting vedení společnosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ obor IT nebo elektrotechnika
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Praxi z výrobní společnosti z obdobné pozice
  • Zkušenosti s vedením lidí, se správou a podporou ERP systému, síťovými technologiemi, relačními databázemi
  • Znalost reportovacích nástrojů, kamerových a zálohovacích systémů

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba, sick days
  • Možnost částečného home office
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu, stravu a připojištění

  • Lokalitu: Most