ELEKTRO OBCHOĎÁK - AUTO I K SOUKROMÝM ÚČELŮM (40-55.000 Kč FIX)

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

Máš elektro vzdělání a praxi v obchodní oblasti? Orientuješ se v průmyslové automatizaci, máš technické myšlení a rád komunikuješ se zákazníky? Tak se ukaž! Pošli nám svůj životopis a začni jako: ELEKTRO OBCHOĎÁK - AUTO I K SOUKROMÝM ÚČELŮM (40-55.000 Kč FIX)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Akvizice nových klientů
  • Péče o stávající klienty
  • Komunikace se zákazníkem o technické stránce
  • Technický dohled
  • Příprava rozpočtů, nabídek a smluv
  • Plnění stanovených obchodních cílů

Co požadujeme?

  • Min. vyučení v elektro obore
  • Znalost průmyslové automatizace
  • Znalost SW firem Siemens, Rockwell a daší velkou výhodou
  • Zkušenost na obdobné pozici v průmyslové výrobě
  • Zkušenosti v akvizici zákazníků
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Aktivní řidič sk. B
  • Reprezentativní vystupovaní a obchodního ducha

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání u zajeté společnosti
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Notebook a telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Podporu dalšího vzdělávání
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce

  • Lokalitu: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.