PROCESNÍ INŽENÝR v kvalitě Ostrava

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete se stát součástí R&D centra a podílet se primárně na koordinaci procesů a nastavení standardů kvality? Domluvíte se bez problému anglicky? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní technologická společnost hledá posilu od svého týmu na pozici: PROCESNÍ INŽENÝR v kvalitě Ostrava

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za správné nastavení a fungování procesů v rámci vývoje a testování
  • nastavování a kontrola standardů kvality
  • neustálé zlepšování stávajících procesů z hlediska kvality
  • podpora projektových týmů z hlediska kvality procesů
  • průběžná kontrola dodržování standardů kvality na jednotlivých projektech
  • podílení se na auditech kvality
  • vedení příslušné dokumentace
  • kontrola kvality v předsériové výrově

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost anglického jazyka (mezinárodní tým)
  • zkušenosti v R&D a v kvalitě
  • zkušenosti s nastavováním procesů

Co nabízíme?

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • možnost kariérního růstu
  • roční odměny
  • týden dovolené navíc
  • možnost home office
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • sick days
  • Multisportkartu

  • termín nástupu: IHNED (nebo dle potřeby)
  • místo výkonu práce: Ostrava