OBCHODNÍ MANAŽER - KORPORÁTNÍ FINANCE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Rádi navazujete dlouhodobé vztahy s klienty? Baví Vás učit se nové věci a máte zájem o další odborný růst? Jste komunikativní, empatický a máte týmového ducha? Pak jste to Vy, koho hledáme!!! Významná společnost poskytující služby v oblasti korporátních financí hledá nového člena do svého týmu na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER - KORPORÁTNÍ FINANCE

Pracovní náplň

  • akvizice nových zákazníků a péče o stávající
  • aktivní prezentace a prodej firemních produktů
  • vedení obchodních jednání
  • návrh a zpracování pojistného návrhu pro klienta
  • poradenství v oblasti korporátních záležitostí

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • víceletou praxi na obchodní pozici
  • zkušenosti v jednání s topmanagementem společností
  • ŘP sk. B – aktivní řidič
  • zodpovědnost, vyjednávací schopnosti a empatie
  • přehled v oblasti průmyslového pojištění výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • odborné a jazykové vzdělání
  • příspěvek na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní automobil, mobil, notebook
  • nástup dohodou