OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

* Baví vás obchod a technika? Rádi komunikujete s lidmi a vymýšlíte technická řešení na míru nebo se to chcete naučit? Anglický nebo německý jazyk máte na středně pokročilé úrovni? Pošlete nám životopis na pozici OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE!!! POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY!!! Pro oblast VYSOČINU, JIHOMORAVSKÝ A OLOMOUCKÝ KRAJ!!!

Pracovní náplň

  • Zákaznický servis (péče o stávající klienty)
  • Akvizice (vyhledávání nových obchodních příležitostí)
  • Návrhy technických řešení na míru
  • Servisní činnost u zákazníků
  • Produktová školení, komunikace s klienty a dodavateli v angličtině nebo němčině
  • Účast na veletrzích, prezentace u zákazníků

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru (strojní nebo elektro)
  • Anglický nebo německý jazyk (katalogy, školení, komunikace se zákazníky i dodavateli)
  • Znalost technické dokumentace
  • Technický background
  • Ochotu cestovat (3-4 dny v týdnu a 1-2 dny home office)
  • Prozákaznický přístup, příjemné vystupování, tah na branku

Co nabízíme?

  • Perspektivní zaměstnání s možností profesního rozvoje
  • Odborného mentora
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na hlavní pracovní poměr, možnost ŽL
  • IT techniku - odpovídající vybavení
  • Fixní plat po dobu zaučení
  • Technická, obchodní, jazyková školení
  • Přátelský kolektiv
  • Lokalitu VYSOČINU, JIHOMORAVSKÝ A OLOMOUCKÝ KRAJ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.