JEDNODUCHÁ OBSLUHA STROJE (OD 26 000 Kč)

Neaktivní nabídka

od 26000 Kč

Všichni šikulové, kteří chtějí pracovat honem sem! Potřebujeme šikovné Operátory na 3 směny! U nás se budeš mít dobře, jsme prima parta, která se ráda zasměje. Pošli nám svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Kvartální odměny

Pracovní náplň

  • Jednoduchá obsluha stroje
  • Základní administrativa
  • Kompletace

Co požadujeme?

  • U nás toho moc nepotřebuješ, vše si tě naučíme! :)
  • Ochotu pracovat na 3 směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.
  • Pečlivost, samostatnost, ochotu se učt

Co nabízíme?

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování
  • Firemní akce
  • Benefitní program
  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.