TESTOVACÍ INŽENÝR / MOTIVUJÍCÍ OHODNOCENÍ

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Hodonín

Máte zkušenosti s testováním elektro komponentů a elektro součástí výrobků? Hledáme šikovného elektro testera do čistého provozu v Hodoníně. Motivující ohodnocení. Pro více informací se neváhejte ozvat a zašlete mi svůj životopis.

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Testování hotových výrobků/ těsnost soustavy, účinnost čidel, spolehlivost servomotorů, aj
  • Zpracování výstupního protokolu
  • Montování zapojování rozvaděčů a elektroinstalaci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ Elektrotechnická
  • Praxe na pozic elektro testera
  • Manuální zručnosti v zapojování elektro komponentů
  • Anglické jazyk/ psaný i mluvený na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Čisté pěkné prostředí nové haly
  • Dotovaný oběd
  • Výhodné volání
  • Zajímavé finanční bonusy

  • Místo práce: Hodonín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.