KEY ACCOUNT MANAGER S AJ/NJ (45-80.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Disponujete zkušenostmi v oblasti obchodu a v zákaznickém servisu? Baví Vás pečovat o klíčové zákazníky, máte technický background? Zvládnete denní komunikaci se zahraničím? Jste typ, který je rád spíše v kanceláři a občas vyrazí na služební cestu? Pak mi pošlete Váš životopis a přihlaste se na pozici: KEY ACCOUNT MANAGER S AJ/NJ (45-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Péče a poradenství pro stávající zákazníky
  • Tvorba nabídek a zpracování objednávek
  • Sledování dodacích termínů u zakázek
  • Občasná návštěva vybraných klientů
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Spolupráce na přípravě obchodní strategie

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (technický směr výhodou)
  • Zkušenosti v oblasti obchodu a zákaznického servisu
  • zkušenost v oblasti automotive - výhodou!
  • Anglický / německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Komunikativnost a prezentační dovednosti
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Auto i k soukromým účelům
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na stravování a pojištění
  • Benefitní systém
  • Zázemí úspěšné společnosti s jménem na trhu

  • lokalitu: okres Břeclav